KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13668129
nr 1366 8129
Blandteknik
Indien, ej signerad, 47x103 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 december 2020
kl 19:12:27
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)